Halazaoğlu Elektrik | Avcılar Elektrik Arıza | Şükrübey Elektrik Arıza | Beylikdüzü Elektrik Arıza | Resitpaşa Elektrik Arıza | Denizköşler Elektrik Arıza

» BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ ...

  Avcılar Elektrik ArızaHalazaoğlu Elektrik Sabri Halazaoğlu tarafından 1982 yılında İstanbul Avcılarda kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sürekli büyümekte olan firmamız,  kurumsal bir yapı profili çizen, yapısındaki kararlılıkla müşteri ilişkileri sürdüren, çevreye ve topluma verdiği önem sayesinde  sizlere çözüm ortağı olarak kalıcı hizmetler veren, elektrik mühendisliği proje hizmeti verilen tesisin güvenliği ve tesiste çalışan insanların can güvenliğinin doğru ve uluslararası standartlara uygun bir şekile  tüm çalışmalarını yürüten. sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi haline geldi. 
 
Vizyonumuz
  Kurulduğumuz günden bu yana günümüzün ve geleceğin Türkiye ve dünya pazarlarında elektrik teknolojilerini aktarmak, farklılaşmaya uyabilecek esneklik, hıza ve güce  sahip olmak, yenilikçi aydınlatma çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman bir adım önde olmaktır.
 
Misyonumuz
  Müşteri istekleri doğrultusunda istenilenleri ve  sorunları çözmek için, sizlerle, iyi, doğru, ekonomik yönlerini bulma ve üretme hedefi ile, en iyi çözümlere ulaşmak, hizmet ve üründe kaliteyi en üst seviyede tutmak, sosyal sorumluluklarının farkında, çağdaş bir toplum için sosyal projelerde bulunmak, teknolojik gelişmeleri  takip ederek  altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak ve ekip ruhunu sürekli geliştirilerek profesyonelce çalışmaktır.